Полторак представив нового в. о. ректора Національного університету оборони

Міністр оборони Степан Полторак представив і призначив нового в.о. обов'язки начальника Національного університету оборони ім. Черняховського генерал-майора Геннадія Воробйова
Depo.Влада
21 травня 2016 12:04
ФОТО: depo.ua

Про це передає кореспондент depo.ua.

"Генерал-майор Воробйов є саме тим офіцером, якого, на мою думку, багато представляти немає потреби. Це офіцер, який пройшов усі посади. Він зробив за життя в армії абсолютно все, що можна було зробити, працюючи командиром. Досвід, який має Геннадій Петрович, йому ціни практично немає. Досвід управління, ведення бойових дій, проведення АТО, управлінський досвід. Він чітко знає, яким повинен бути офіцер оперативно-тактичного рівня та офіцер оперативно-стратегічного рівня. Перед ним стоять дуже складні завдання, треба багато чого зробити", - заявив Полторак.

Полторак також прокоментував завдання, які стоять перед новим керівником.

"По-перше, треба оновити професорсько-викладацький склад. Я не сприймаю викладача, який ні дня не проходив службу в підрозділах ЗСУ, який сам ніколи не приймав рішення, який сам не брав участь у бойових діях. Друге завдання - потрібно переглянути всі програми навчання. Вони повинні бути адаптовані до тих вимог і погроз, які сьогодні стоять перед ЗСУ. Виходячи з, у тому числі, тих програм, які вже були прийняті з розвитку ЗСУ, виходячи із стратегічного оборонного бюлетеня, який був прийнятий вчора на засіданні РНБО України", - додав він.

Також Полторак нагородив співробітників університету у зв'язку з Днем науки.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко у День науки закликав працівників наукової сфери України докласти максимум зусиль для зміцнення економіки і посилення обороноздатності країни.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада