ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Полторак офіційно став міністром оборони

Верховна Рада 245 голосами підтримала призначення командувача Нацгвардією України Степана Полторака на посаду міністра оборони України
Depo.Влада
14 жовтня 2014 10:50
ФОТО: depo.ua
Полторак офіційно став міністром оборони
Полторак офіційно став міністром оборони

Депутати проголосували за таке рішення після виступу президента України Петра Порошенка, який попросив підтримати кандидатуру Полторака, повідомляє ДеПо.

«Людина з високим авторитетом, в тому числі і серед учасників АТО, великим бойовим досвідом і стратегічним баченням реформування оборонного сектора. Це фахівець, який практично з нуля створив Національну гвардію України», - охарактеризував Полторака президент.

Полторак в Раді вже прийняв присягу на вірність українському народу.

«Пане президент, шановний голово уряду, голово Верховної Ради, Україна вимагає миру, а гарантією цього миру може бути тільки підготовлені і добре оснащені Збройні Сили України. Я добре знаю, що для цього потрібно робити. Для цього потрібен час і ваша підтримка... У своїй роботі я буду спиратися на професіоналів і патріотів України», - заявив Полторак.

Раніше народні депутати 293 голосами звільнили Валерія Гелетея з посади міністра оборони

Довідка. Степан Полторак на військовій службі знаходиться з серпня 1983 року. Він керував харківською Академією внутрішніх військ МВС України. 28 лютого 2014 року виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов призначив Полторака начальником головного управління - командувачем Внутрішніх військ МВС України.