Полторак офіційно став міністром оборони

Верховна Рада 245 голосами підтримала призначення командувача Нацгвардією України Степана Полторака на посаду міністра оборони України
Depo.Влада
14 жовтня 2014 10:50
ФОТО: depo.ua
Полторак офіційно став міністром оборони
Полторак офіційно став міністром оборони

Депутати проголосували за таке рішення після виступу президента України Петра Порошенка, який попросив підтримати кандидатуру Полторака, повідомляє ДеПо.

«Людина з високим авторитетом, в тому числі і серед учасників АТО, великим бойовим досвідом і стратегічним баченням реформування оборонного сектора. Це фахівець, який практично з нуля створив Національну гвардію України», - охарактеризував Полторака президент.

Полторак в Раді вже прийняв присягу на вірність українському народу.

«Пане президент, шановний голово уряду, голово Верховної Ради, Україна вимагає миру, а гарантією цього миру може бути тільки підготовлені і добре оснащені Збройні Сили України. Я добре знаю, що для цього потрібно робити. Для цього потрібен час і ваша підтримка... У своїй роботі я буду спиратися на професіоналів і патріотів України», - заявив Полторак.

Раніше народні депутати 293 голосами звільнили Валерія Гелетея з посади міністра оборони

Довідка. Степан Полторак на військовій службі знаходиться з серпня 1983 року. Він керував харківською Академією внутрішніх військ МВС України. 28 лютого 2014 року виконуючий обов'язки президента України Олександр Турчинов призначив Полторака начальником головного управління - командувачем Внутрішніх військ МВС України.