Полторак анонсував кадрові чистки в Міноборони та Генштабі

Міністр оборони України Степан Полторак притягнув до дисциплінарної відповідальності за неналежне виконання обов'язків дев'ять керівників департаментів МОУ та п'ять керівників управлінь Генерального штабу ЗСУ. У випадку, якщо вони не усунуть недоліки до кінця червня, їм загрожує звільнення з посад
Depo.Влада
6 червня 2015 15:19
ФОТО: depo.ua

Про це очільник оборонного відомства заявив у суботу під час засідання колегії міністерства, передає depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Вчора під час проведення відповідної наради за підсумками заключних договорів і виконання усіх моїх доручень і розпоряджень мною прийнято рішення і притягнуто до дисциплінарної відповідальності 9 керівників департаментів МОУ і 5 - Генерального штабу", - сказав він.

Міністр зазначив, що у цих керівників є місяць на усунення недоліків. "Попереджаю кожного із вас: час на усунення недоліків - кінець червня. Наприкінці червня у вас є два варіанти: перший - за якісну роботу і виконання усіх моїх доручень я знімаю з вас стягнення. Друге рішення - я звільняю вас з посади. Іншого шляху у нас немає", - заявив він.

Окремо міністр наголосив на неналежному фінансовому забезпеченні військовослужбовців та звернувся до начальника департаменту фінансів МОУ Івана Марка: "Особисто попереджаю, якщо у нас будуть такі випадки повторюватися у наступному місяці, значить, я прийму відповідне рішення по вам".

Полторак наголосив, що керівництвом МОУ усвідомлені виклики, пов'язані з неналежним управлінням фінансами, матеріальними та технічними ресурсами. За кожним фактом порушень ним вже прийнято рішення, у тому числі і кадрові. Так, за неефективну та незадовільну роботу знято з посади начальника Центру забезпечення структурних підрозділів МОУ та ГШ.