Половину росіян середнього класу зарахували до «покоління Пу»

У Росії за останні 15 років сформувалася соціальна група, яка попадає під визначення «покоління Путіна»
Половину росіян середнього класу зарахували до «покоління Пу»
Половину росіян середнього класу зарахували до «покоління Пу»

До такого висновку дійшли автори дослідження, яке представив у прес-центрі ТАСС президент Центру стратегічних комунікацій Дмитро Абзалов, передає ДеПо.

«За підсумками дослідження, ми дійшли до того, що існує ціле покоління, яке сформувалося на тлі присутності Володимира Путіна», - сказав політолог, зазначивши, що люди з нового покоління «не обов'язково позитивно оцінюють діяльність глави держави».

«Треба розуміти, що це покоління не відрізняється виключно позитивним ставленням до влади чи негативним. Це соціальна група, соціальний кластер, який реалізувався у останні 15 років», - пояснив Абзалов.

За його словами, ядро цієї соціальної групи становлять жінки, які «вельми послідовні у своїх поглядах». Серед характерних рис покоління експерт назвав політичну, суспільну та економічну активність, а також усвідомлення власного успіху.

Поки що далеко не всі люди у віці до 35 років ідентифікують себе з «поколінням Путіна». «До цього покоління себе зараховує поки тільки 50 відсотків середнього класу. Але у цьому немає нічого дивного. З роками цей відсоток буде змінюватися. Не виключено, що люди усвідомлять себе частиною цього покоління через деякий час», - зазначив експерт.

Нагадаємо, раніше фонд «Общественное мнение» опублікував результати опитування, які свідчили про те, що для значної частини росіян Володимир Путін є моральним авторитетом.