Половину росіян середнього класу зарахували до «покоління Пу»

У Росії за останні 15 років сформувалася соціальна група, яка попадає під визначення «покоління Путіна»
Depo.Влада
6 жовтня 2014 13:29
ФОТО: depo.ua
Половину росіян середнього класу зарахували до «покоління Пу»
Половину росіян середнього класу зарахували до «покоління Пу»

До такого висновку дійшли автори дослідження, яке представив у прес-центрі ТАСС президент Центру стратегічних комунікацій Дмитро Абзалов, передає ДеПо.

«За підсумками дослідження, ми дійшли до того, що існує ціле покоління, яке сформувалося на тлі присутності Володимира Путіна», - сказав політолог, зазначивши, що люди з нового покоління «не обов'язково позитивно оцінюють діяльність глави держави».

«Треба розуміти, що це покоління не відрізняється виключно позитивним ставленням до влади чи негативним. Це соціальна група, соціальний кластер, який реалізувався у останні 15 років», - пояснив Абзалов.

За його словами, ядро цієї соціальної групи становлять жінки, які «вельми послідовні у своїх поглядах». Серед характерних рис покоління експерт назвав політичну, суспільну та економічну активність, а також усвідомлення власного успіху.

Поки що далеко не всі люди у віці до 35 років ідентифікують себе з «поколінням Путіна». «До цього покоління себе зараховує поки тільки 50 відсотків середнього класу. Але у цьому немає нічого дивного. З роками цей відсоток буде змінюватися. Не виключено, що люди усвідомлять себе частиною цього покоління через деякий час», - зазначив експерт.

Нагадаємо, раніше фонд «Общественное мнение» опублікував результати опитування, які свідчили про те, що для значної частини росіян Володимир Путін є моральним авторитетом.