Полковник у відставці Борис посмів перечити Путіну і не дозволив дружині купити собаку

Відставний військовий з Ростова Борис відмовився купити собаку своїй дружині Олені навіть після прямої лінії з президентом Росії Володимиром Путіним, який попросив його дозволити дружині купити собаку
Depo.Влада
17 квітня 2015 19:25
ФОТО: depo.ua

Про це в п'ятницю, 17 квітня, Олена повідомила радіостанції "Говорить Москва", передає depo.ua.

"Поки що ніяких обіцянок він мені давав. Він в шоці і не дуже-то був радий, він не любить, коли на нього тиснуть, як і будь-який чоловік, ну а це своєрідний тиск нехай і дуже авторитетної і шанованої людини. Не знаю, що вийде з цього всього, але будемо сподіватися, що мрії збуваються", - додала Олена.

За її словами, породу собаки - вельш-коргі пемброк - разом з сином вона вибрала місяць тому і з тих пір вмовляє свого чоловіка.

Напередодні, 16 квітня, під час прямої лінії з Путіним ведуча зачитала лист подруги Олени. Вона попросила президента, щоб той сказав Борису "дозволити дружині собаку".

"Він - полковник у відставці, людина залізна, як всі наші доблесні військові, але Верховному Головнокомандувачу не зможе відмовити. Будь ласка, просто скажіть йому: "Борис, ти неправий! Дозволь дружині собаку!", - написала вона.

У відповідь на це Путін сказав, що наказати він нічого не може, тому що Борис "може сказати: "Знаєш що, ти давай-ка сам там у себе розберися спочатку", - і буде правий".