Політолог розповів, кому була вигідна смерть Чечетова

Смерть колишнього заступника голови фракції Партії регіонів у Верховній Раді Михайла Чечетова могла бути вигідна двом групам
Depo.Влада
28 лютого 2015 13:40
ФОТО: depo.ua
Політолог розповів, кому була вигідна смерть Чечетова
Політолог розповів, кому була вигідна смерть Чечетова

Про це на своєю сторінці в Facebook пише політолог Віктор Небоженко, передає depo.ua.

«Припускаю, що його смерть була вигідна двом групам. Або, тим, хто покірно піднімав руки у Верховній Раді, а зараз швиденько налагодили контакти з новою владою або бояться політичної чи економічної відповідальності перед Україною. Або тому, хто віддавав накази, як голосувати - Януковичу», - пише Небоженко.

На його думку, тепер Янукович «може сміливо говорити, що він не впливав на депутатів під час його правління. У всьому винні його бояри».

«Коли ми з ним зустрічалися, за часів абсолютного панування Януковича, він не хотів говорити про свою важливу, «семафорну» роль «головного стрілочника» у Верховній Раді, яка, так всіх дратувала. Всі наші розмови, в цей час, зводилися до проблем і тенденцій світової політики та економіки. Хоча було видно, що його турбувало майбутнє режиму Януковича», - додав політолог.

Нагадаємо, тіло Чечетова було виявлено сьогодні близько години ночі у Києві за адресою вул. Мишуги, 2. За деякими даними, він випав з висоти 17-го поверху з квартири, де проживав з дружиною.

Перед смертю він залишив записку: «Немає жодних моральних сил більше жити. Я йду. Думаю так буде краще для всіх. Спасибі всім за підтримку».

Прокурор Києва Сергій Юлдашев взяв під особистий контроль розслідування обставин смерті екс-нардепа.