Політична байка: Про нетрадиційну любов Віктора Федоровича

В кулуарах Верховної Ради переповідають політичну байку про палке кохання колишнього президента
Depo.Влада
27 квітня 2015 16:13
ФОТО: depo.ua
Політична байка: Про нетрадиційну любов Віктора Федоровича
Політична байка: Про нетрадиційну любов Віктора Федоровича

Об‘єктом цього кохання була річ дещо нетрадиційна, хоча подібні девіації досить поширені серед вітчизняних високопосадовців. Незабутній "проффесор" палко кохав не жінку, не чоловіка, не домашню тваринку і навіть не Батьківщину. Більше за все Віктор Федорович полюбляв різнокольорові папірці, що йменуються в народі "готівкою", або на американський манер "кешем".


Наближені до президентської величності особи добре знали про цю таємну пристрасть і як могли потурали їй. Як відомо, Віктор Федорович мав веселу вдачу - любив святкування, танці та жіноче товариство. А які ж свята без подарунків? Аби догодити гаранту піддані різних рангів та категорій державної служби прагли подарувати йому щось особливе і вишукане. Але, перш ніж допустити ходоків-вітальників до резиденції гаранта, їм люди з оточення президента давали чемні, але наполегливі настанови: "Ви спочатку зайдіть в магазинчик за адресою такою то, та прикупіть саме там подаруночок для Віктора Федоровича, а вже потім і в Межигір‘я приїжджайте". І всі чудово розуміли, що не виконати таке прохання було неможливо.

Магазинчик, де зобов‘язували отоварюватися вітальників Януковича, був не з дешевих - подарунки в ньому продавалися елітні, починаючи від $50 000 за штуку. Воно й зрозуміло, Віктор Федорович був не лох якийсь, а поважна людина в крокодилячих туфлях.

Ходоки-вітальники йшли за вказаною адресою, купляли подарунок для президента, після чого сам Віктор Федорович урочисто приймав їх у Межигір‘ї. Подарунки гаранту зазвичай дуже подобалися, настрій в нього покращувався і зустрічі проходили з обопільним задоволенням в теплій-дружній обстановці. А коли святкування закінчувалися, помічники президента згрібали усе подароване і везли все це назад до магазину, де обмінювали назад на готівку, яку і привозили Віктору Федоровичу. Сумлінний все ж таки був наш колишній президент і "кроткій", боявся людей образити, попри всю свою любов до готівки. Могли ж прямим текстом сказати, що подарунки приймаються в євро та доларах в кількості не меншій ніж 50 тис., щоб потім дурну роботу не робити, але духовні скрєпи не дозволяли...

Читайте також Куди поділися $1,4 млрд з закордонних рахунків Януковича