У справі про замах на кандидата в депутати затриманий росіянин - СБУ

Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко повідомляє про затримання уродженця Курська, причетного до замаху на кандидата в народні депутати України по округу №98 (Бориспіль, Київська обл.) Володимира Борисенка
У справі про замах на кандидата в депутати затриманий росіянин - СБУ
У справі про замах на кандидата в депутати затриманий росіянин - СБУ

Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу TBi, зазначивши, що в середу буде оприлюднено більше інформації по даній справі.

«Уродженець міста Курська нами уже затриманий. Ми його допитували у зв'язку з ситуацією в Борисполі», - сказав Наливайченко, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

При цьому глава СБУ дав зрозуміти, що мова може йти про інсценування замаху. За його словами, цей випадок буде не просто розслідуваний, а «будуть оприлюднені ті подробиці, які, на нашу думку, повинні зупинити інших, хто зібрався купити РГД, найняти кримінал і зробити вигляд, що на нього чиниться замах».

«Зупиніться! Це не має нічого спільного з виборчою кампанією», - додав Наливайченко.

Як повідомляв ДеПо, 20 жовтня близько 23:00 в Борисполі Київської області було скоєно замах на кандидата в народні депутати по округу номер 98 від партії «Народний фронт» Володимира БорисенкаВ нього на вулиці стріляли і кинули пакет з вибухівкою. Кулю зупинив бронежилет, який носив Борисенко останнім часом після отримання телефонних погроз і підкидання голови свині як залякування. Міліція кваліфікувала злочин як замах на вбивство, проте поки не встановила підозрюваних. 

Замах на кандидата в народні депутати Володимира Борисенка в Борисполі кваліфіковано як терористичний акт.

 

'); } else { document.write("
<\/div>"); var wrapper = document.getElementById('footer_widget_wrap'); wrapper.style.display ='block'; wrapper.addEventListener('click', function (e) { var url, target = e.target, dtitle, ddescr, durl, dimg; if ( target.tagName.toLowerCase() === 'i' ){ target = target.parentElement; } if ( !target.classList.contains( 'wcont' ) ) return; dtitle = document.querySelector('meta[property="og:title"]').getAttribute('content'), ddescr = document.querySelector('meta[property="og:description"]').getAttribute('content'), durl = document.querySelector('meta[property="og:url"]').getAttribute('content'); dimg = document.querySelector('meta[property="og:image"]').getAttribute('content'); if ( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_fb' ) { url = 'https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?src=sp&u=' + durl; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_tw' ) { url = 'https://twitter.com/intent/tweet?url=' + durl + '&text=' + ddescr; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_gp' ) { url = 'https://plus.google.com/share?url=' + durl; } window.open(url); }); }