Пивоварський звільнив свого заступника і зробив його радником

Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський 11 січня 2016 підписав наказ про звільнення Володимира Шульмейстера з посади свого першого заступника
Depo.Влада
12 січня 2016 18:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомила прес-служба міністерства, підставою для звільнення послугувало розпорядження Кабміну, яким Шульмейстер був звільнений за власним бажанням, передає depo.ua.

"У той же час з 12 січня Шульмейстер продовжить роботу в Міністерстві інфраструктури радником міністра на громадських засадах", - повідомили в Мінінфраструктури.

Про рішення міністра інфраструктури Андрія Пивоварського піти з посади і повернутися в бізнес стало відомо 11 грудня 2015.

Питання його відставки розгляне Верховна Рада.

Тоді ж Шульмейстер повідомив, що вже написав заяву про відставку, а заступник міністра Володимир Омелян повідомив, що подасть заяву про звільнення, як тільки буде призначений новий глава відомства.

Шульмейстер, до призначення першим заступником міністра інфраструктури, зокрема, керував низкою проектів в Нідерландах, працював в англійському Fortis Bank, обіймав посаду фінансового директора, згодом - гендиректора групи компаній "Фокстрот". 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада