Першим заступником міністра охорони здоров'я стала адвокат, яка захищала Королевську і РФ

Першим заступником міністра охорони здоров'я все-таки призначили адвоката Олександру Павленко
Depo.Влада
25 грудня 2014 15:16
ФОТО: depo.ua
Першим заступником міністра охорони здоров
Першим заступником міністра охорони здоров'я стала адвокат, яка захищала Королевську і РФ

Про це LB.ua повідомила сама Павленко, яка восени балотувалася в народні депутати по мажоритарці від Блоку Петра Порошенка, передає depo.ua.

Детальніше про своє призначення вона пообіцяла розповісти трохи пізніше. Згідно з офіційною інформацією, її підібрала на цю посаду рекрутингова фірма. У МОЗ Павленко поки не представили, розпорядженні про її призначення на сайті Кабміну ще не з'явилося.

Олександра раніше не займалася медициною, за освітою юрист, з 2000 року займається адвокатською практикою. Випускниця програми Аспен, про що просить згадувати при публікаціях.

Раніше ім'я Павленко вже миготіло в політиці - навесні вона була представником в ЦВК кандидата в президенти Сергія Тігіпка, а в 2012 році - представником в ЦВК Наталії Королевської. Крім того, Павленко вела судову тяжбу Королівської з соціологами. Нагадаємо, Королівська звинуватила соціологів в тому, що вони спеціально занизили її рейтинг.

Павленко також входила до складу Національної ради партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна», хоча запевняє, що її знайомство з політсилою Тігіпка обмежувалося юридичною консультацією.

Крім того, компанія Павленко «Павленко і Побережнюк» брала участь у гучному процесі у справі падіння над Чорним морем російського ТУ-154, нібито збитого українською ракетою. У підсумку, нагадаємо, в суді вдалося довести, що українські військові не причетні до авіакатастрофи. При цьому Павленко захищала не українську сторону, а інтереси російської авіакомпанії «Сибір», яка вимагала стягнути з української влади 15,32 мільйона доларів за збитий літак.

Батько Олександри - екс-нардеп від Блоку Литвина Володимир Павленко.

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я Олександр Квіташвілі збирався призначити своїм першим заступником Володимира Курпіта, з яким разом працював у групі експертів з реформування української медицини. До цього Курпіта працював у Всесвітній організації охорони здоров'я і очолював громадську організацію ЛЖВ.