ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Першого українця із "чорного списку" Ващиковського не пустили до Польщі

Польські прикордонники у суботу не впустили в країну відповідального секретаря Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам'яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій Святослава Шеремету

Depo.Влада
18 листопада 2017 13:11
ФОТО: depo.ua

Про це сам Святослав Шеремета повідомив львівському виданню "Варіанти", передає Depo.ua.

За його словами, він їхав у польське місто Ланцут разом з делегацією товариства Надсяння в одному з двох автобусів делегації.

О 12.00 на міжнародному пункті пропуску Шегині у Шеремети забрали паспорт і наказали чекати керівника зміни. Святославу Шереметі повідомили, що йому заборонено в'їзд на рік в Польщу і Шенгенську зону.

Повідомляється, що у Святослава Шеремети є Шенгенська віза, видана Німеччиною.

Таким чином, Святослав Шеремета є першим українцем із так званого "чорного списку" Ващиковського, якого не пустили в країну.

Нагадаємо, Польща не буде розголошувати імена українців, яким заборонено в'їзд до країни, однак вважає цей список занадто коротким.

8 листопада президент України Петро Порошенко ініціював проведення надзвичайного засідання консультаційного комітету президентів України і Польщі з метою запобігання подальшої ескалації напруги між двома країнами.

11 листопада Порошенко під час телефонних переговорів зі своїм польським колегою Анджеєм Дудою обговорив проведення засідання Консультаційного Комітету президентів двох країн, лідери двох держав обмінялися також думками з актуальних питань двосторонніх взаємин.

Пізніше стало відомо, що засідання Консультативного комітету президента Польщі Анджея Дуди та президента України Петра Порошенка відбудеться в п'ятницю, 17 листопада, в Кракові.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада