Перші шість кроків прем’єра Ляшка

Днями Олег Ляшко заявив, що готовий замінити Яценюка на посаді очільника уряду. Depo.ua на секундочку уявив собі, щоб отримала Україна від такого призначення
Depo.Влада
26 січня 2016 12:50
ФОТО: depo.ua
Перші шість кроків прем’єра Ляшка
Перші шість кроків прем’єра Ляшка

Відмова повертати кредити

Україна не може платити мільярди доларів зовнішніх запозичень. Тому кредити ані МВФ, ані Світового банку український уряд повертати не буде. Втім, це не означає, що Україна й надалі не проситиме у міжнародних структур гроші – хай дають, зайвими вони не будуть.     

Підвищення зарплат

Кредитні кошти, отримані від міжнародних структур, підуть на підвищення заробітних плат в Україні. Мінімальна зарплата в нашій державі – тисяча доларів на місяць. Досить вже жебракувати – нарешті заживемо як люди. Також підвищується пенсія, яка дасть змогу кожному пенсіонеру спокійно раз на рік поїхати відпочити на Мальдіви.   

Перші шість кроків прем’єра Ляшка - фото 1

Зменшення пенсійного віку

Українці – напахалися. А тому уряд ухвалив рішення зменшити пенсійний вік для населення. Але не на один-два роки, це – несерйозно. Тому кожен українець може вийти на пенсію вже з 35 років. До речі, сам прем’єр-міністр-"радикал" в зв’язку з введенням подібної норми тепер йде на пенсію.

Безкоштовні комунальні платежі

Олігархи довели країну "до ручки". Через їхню злочинну діяльність населенню підняли тарифи на ЖКГ. Тому уряд скасував комунальні платежі як явище. Тому хай за комуналку замість всіх українців платять олігархи.

Перші шість кроків прем’єра Ляшка - фото 2

Курс гривні    

Нинішній курс гривні до долару є несправедливим. Тому уряд запроваджує курс 1 до 1. Будь-який інший курс – це дискримінація по відношенню до гордої української валюти.  

Оголошення війни Росії

Уряд денонсує Мінські угоди, оголошує війну Росії і починає похід на Москву під лозунгом – Ми вже були під стінами Білокам’яної за Конашевича. За для цього в Україні починається загальна мобілізація.

Перші шість кроків прем’єра Ляшка - фото 3

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада