Перед Міноборони загасили покришки, але не протест «айдарівців»

Мітингувальники продовжують блокувати рух на Повітрофлотському проспекті перед Міністерством оборони в Києві. Підпалені раніше покришки вже загасили пожежники, а з людьми поспілкувався радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко
Depo.Влада
2 лютого 2015 15:47
ФОТО: depo.ua
Перед Міноборони загасили покришки, але не протест «айдарівців»
Перед Міноборони загасили покришки, але не протест «айдарівців»

Про це повідомляє кореспондент depo.ua.

Зокрема, Геращенко пообіцяв бійцям батальйону «Айдар», які пікетували міністерство, що кожен з них зможе офіційно залишитися в цьому підрозділі, незважаючи на організаційні зміни в ньому.

У свою чергу протестуючі запросили радника міністра особисто відвідати зону антитерористичної операції (АТО). Судячи з реакції людей, вони не повірили, адже залишилися протестувати на проїжджій частині.

Зрештою Геращенко увійшов до будівлі Міністерства оборони.

У прес-службі столичної міліції зазначили, що нікого не затримали за підпал шин. А всього перед Міноборони протестують близько 300 осіб.

Як повідомляв depo.ua, сьогодні з 11:00 представники «Айдару» та інші протестувальники зі своїми вимогами перекрили проспект перед Міністерством оборони і навіть підпалили покришки. Зокрема, «айдарівці» вимагають відновити військову частину 0624 як 24-й окремий штурмовий батальйон, відсторонити від виконання обов'язків командира Пташника і визнати недійсними його накази, а також провести об'єктивне розслідування щодо підробки документів батальйону.

Додамо, що в Міноборони України вчора заявили, що протести деяких бійців батальйону «Айдар» в Києві пов'язані з бажанням колишнього керівництва підрозділу уникнути відповідальності за зловживання.