Печерський суд дав добро на арешт Азарова

Печерський райсуд міста Києва виніс постанову про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту щодо колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова
Печерський суд дав добро на арешт Азарова
Печерський суд дав добро на арешт Азарова

Відповідне рішення прийнято за клопотанням Генеральної прокуратури України 19 січня цього року, повідомили depo.ua в прес-службі наглядового відомства.

«Таким чином, обрання вказаного запобіжного заходу надає можливість слідчим Генпрокуратури вимагати екстрадиції М. Азарова з території Російської Федерації», - йдеться у повідомленні ГПУ.

Як повідомляв depo.ua, 12 січня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що спеціальна комісія Інтерполу прийняла рішення про оголошення у міжнародний розшук колишнього президента України Віктора Януковича, його сина Олександра Януковича, екс-прем'єра Миколи Азарова та інших колишніх високопосадовців.

Минулого тижня генеральний прокурор України Віталій Ярема заявив, що Генпрокуратура готує пакет документів з приводу екстрадиції Віктора Януковича, Миколи Азарова і Ко з Російської Федерації.