Печерський суд дав добро на арешт Азарова

Печерський райсуд міста Києва виніс постанову про обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту щодо колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова
Depo.Влада
20 січня 2015 15:13
ФОТО: depo.ua
Печерський суд дав добро на арешт Азарова
Печерський суд дав добро на арешт Азарова

Відповідне рішення прийнято за клопотанням Генеральної прокуратури України 19 січня цього року, повідомили depo.ua в прес-службі наглядового відомства.

«Таким чином, обрання вказаного запобіжного заходу надає можливість слідчим Генпрокуратури вимагати екстрадиції М. Азарова з території Російської Федерації», - йдеться у повідомленні ГПУ.

Як повідомляв depo.ua, 12 січня міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що спеціальна комісія Інтерполу прийняла рішення про оголошення у міжнародний розшук колишнього президента України Віктора Януковича, його сина Олександра Януковича, екс-прем'єра Миколи Азарова та інших колишніх високопосадовців.

Минулого тижня генеральний прокурор України Віталій Ярема заявив, що Генпрокуратура готує пакет документів з приводу екстрадиції Віктора Януковича, Миколи Азарова і Ко з Російської Федерації.