Пасішник називає підозру НАБУ "абсурдною" та списує все на "нервовий зрив" Абромавичуса

В.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник прокоментував інформацію від НАБУ про повідомлення йому про підозру у вчиненні злочину
Depo.Влада
9 березня 2016 15:22
ФОТО: depo.ua

Про це Пасішник написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Щойно, перебуваючи за межами України у плановій відпустці (про що було попереджено телеграмою детектива НАБУ), зі ЗМІ дізнався, що мені начебто щось планували вручити та інкримінують абсурдні речі.

По-перше, я сам виявив бажання прибути до НАБУ після красномовної заяви Айвараса і надав всі необхідні свідчення! Також, в спростування заяв міністра - я надав свій телефон і всі скрін-шоти які відображають саме Дружній характер нашого листування", - наполягає Пасішник.

Він назвав звинувачення НАБУ абсурдними.

"Абсурдність звинувачень НАБУ полягає ще в тому, що Айварас не приймає рішень про призначення - їх приймає Кабінет міністрів, тому ніяких незаконних рішень бути не може в принципі, бо Айварас в цьому випадку не є суб'єктом призначення на посаду. Всі ці "підозри" не мають жодного підґрунтя і впевнений, що суд прийме з цього приводу неупереджене об'єктивне рішення", - написав топ-менеджер"Нафтогазу".

"Не сподівався, що НАБУ, замість ефективного розслідування і спростування емоційних заяв міністра - піде шляхом пошуку цапа-відбувайла. Напевно в НАБУ вирішили що це я дав команду зняти з Айвараса та його родини охорону за тиждень до прес-конференціі (це стало основною причиною нервого зриву Айвараса) і це я в АП давав йому якісь команди. Слабкішого обвинуватити легше всього, але Бюро створювалося не для цього", - додав Пасішник. 

Нагадаємо, як повідомили сьогодні в НАБУ, детективи бюро склали письмове повідомлення про підозру виконавчого директора, в.о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Пасішника у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 344 Кримінального Кодексу України (втручання у діяльність державного діяча). 

Однак вручити йому особисто повідомлення не вдалося, оскільки Пасішник перебуває за кордоном. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада