Пашинський: Заява Яценюка про відставку заслуговує на повагу

Заступник голови фракції "Народний фронт", голова комітету Ради з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський подякував Арсенію Яценюку за роботу на чолі уряду
Depo.Влада
10 квітня 2016 17:12
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Арсеній Яценюк подав у відставку. Останнім часом тільки лінивий його не критикував. Як справедливо, так і не дуже. А я хочу йому подякувати.

Подякувати за 2 роки надзвичайних зусиль; за те, що з його сторони робилося все можливе для фінансування армії та оборони; за першу зиму без російського газу; за реальну фінансову децентралізацію", - написав Пашинський.

На його думку, прем'єрство Яценюка зможуть об'єктивно оцінити вже зовсім скоро.

"Його можна багато за що критикувати і багато за що дякувати. Але без сумніву: його два роки прем'єрства - найкритичніші роки нашої новітньої історії. Я думаю, що пройде зовсім небагато часу і ми зможемо об'єктивно оцінити ті події, які відбувалися і фігуру Арсенія Яценюка", - написав Пашинський.

Він також звернув увагу, що в Україні вперше державний діяч такого рівня іде у відставку сам.

"Хотілося б відзначити, що вперше в українській історії державний діяч такого рівня подає у відставку сам, а не робить всіх заручниками своїх політичних амбіцій. Це заслуговує на повагу", - написав Пашинський.

Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив про свою відставку.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада