Пашинський вимагає віддати армії арештовані нафтопродукти Курченка

Голова Комітету з питань національної безпеки та оборони, член фракції «Народний фронт» Сергій Пашинський запропонував Петру Порошенку безкоштовно передати всі арештовані нафтопродукти олігарха Сергія Курченка на потреби Міноборони

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає depo.ua.

"Зараз, незважаючи на збільшення фінансування Міноборони та Збройних Сил, існує дефіцит паливно-мастильних матеріалів. Звернувся до Президента з пропозицією розробки механізму, який дозволить на безоплатній основі передати арештовані нафтопродукти армії", - написав Пашинський.

За його словами, мова йде про понад 97 тисяч тонн нафтопродуктів, які в результаті судових рішень у 2014 році були передані на баланс держпідприємства "Укртранснафтопродукт" з метою подальшої реалізації на користь українського бюджету.

Нагадаємо, нещодавно народні депутати Дмитро Добродомов (БПП) та Сергій Соболєв ("Батьківщина") звинуватили Пашинського в серйозних корупційних оборудках з нафтопродуктами. За словами Добродомова та Соболєва, Пашинський нібито під виглядом "жовтої рідини" віддав комерційним структурам нафтопродукти, призначені армії. Пашинський через ці звинувачення звернувся в суд.