Пашинський вимагає віддати армії арештовані нафтопродукти Курченка

Голова Комітету з питань національної безпеки та оборони, член фракції «Народний фронт» Сергій Пашинський запропонував Петру Порошенку безкоштовно передати всі арештовані нафтопродукти олігарха Сергія Курченка на потреби Міноборони
Depo.Влада
27 травня 2015 21:42
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook, передає depo.ua.

"Зараз, незважаючи на збільшення фінансування Міноборони та Збройних Сил, існує дефіцит паливно-мастильних матеріалів. Звернувся до Президента з пропозицією розробки механізму, який дозволить на безоплатній основі передати арештовані нафтопродукти армії", - написав Пашинський.

За його словами, мова йде про понад 97 тисяч тонн нафтопродуктів, які в результаті судових рішень у 2014 році були передані на баланс держпідприємства "Укртранснафтопродукт" з метою подальшої реалізації на користь українського бюджету.

Нагадаємо, нещодавно народні депутати Дмитро Добродомов (БПП) та Сергій Соболєв ("Батьківщина") звинуватили Пашинського в серйозних корупційних оборудках з нафтопродуктами. За словами Добродомова та Соболєва, Пашинський нібито під виглядом "жовтої рідини" віддав комерційним структурам нафтопродукти, призначені армії. Пашинський через ці звинувачення звернувся в суд.