Парубій: Рада має визнати "совок" окупацією

Верховна Рада може юридично зафіксувати державність Української народної республіки (1917-1920) та визнати період з 1920 до 1991 року окупацією
Depo.Влада
24 серпня 2016 23:15
ФОТО: depo.ua

Про це голова Верховної Ради сказав у прямому ефірі "5 каналу", передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Сьогодні ми святкуємо видатну важливу дату – 25-ту річницю все-таки відродження і відновлення тисячолітньої української держави", - сказав Парубій.

У відповідь на зауваження ведучого, що в такому випадку має бути постанова парламенту про відновлення державності Української народної республіки (УНР, Українська держава, що існувала в 1917-1920 роках на території Центральної, Східної та Південної України зі столицею в Києві) і визнання періоду між УНР і незалежною Україною окупацією, Парубій сказав:

"Мабуть... Мабуть, є потреба і сенс ті моменти, які нібито очевидні, фіксувати в законодавчих документах. Напевно, є сенс, щоб це можна було зафіксувати і в постанові Верховної Ради України, яка визнала б наступність і продовження сьогоднішньої Української держави".

Він також висловив упевненість, що Верховна Рада добереться і до того, щоб юридично зафіксувати, що сучасна Україна – це спадкоємиця і продовження всіх попередніх етапів Української держави.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада