ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Парубій каже, що депутати майже узгодили новий склад ЦВК

Голова Верховної Ради Андрій Парубій пообіцяв зробить все, аби найближчими тижнями парламент змінив склад ЦВК

Depo.Влада
19 травня 2017 15:11
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив журналістам, передає Depo.ua.

"Фактично вже завершуються політичні консультації, в тому поданні, яке було в парламенті - як мінімум двоє кандидатів вже працюють в інших сферах. Фракціям було запропоновано перевнести їх, бо вони вже задіяні в інших сферах", - зазначив він.

"Я зроблю все можливе, щоб якнайшвидше консультації були завершені, щоб у найближчі тижні питання нового складу ЦВК було винесене до зали. Але тут великою мірою питання залежить від політичних фракцій", - додав спікер.

Зазначимо, у 13 із 15 членів ЦВК закінчився семирічний термін повноважень.

Нагадаємо, 3 червня 2016 року у Верховній Раді зареєстрували внесені президентом проекти постанов про звільнення 12 членів ЦВК у зв'язку із перевищенням строку їхніх повноважень та призначення 11 членів Центрвиборчкому (№№ 4789 і 4790).

Водночас наприкінці вересня представники "Народного фронту", "Батьківщини", Радикальної партії та "Опозиційного блоку" заявили, що їхні фракції не голосуватимуть за запропоновані президентом кандидатури до складу ЦВК і закликали провести консультації та перевнести кандидатури.

21 березня представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко повідомила, що глава держави Петро Порошенко закликав голів фракцій подати йому узгоджений список кандидатур на посади членів ЦВК, яких підтримають депутати.

Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський не виключає, що буде займати свій пост на виборах у 2019 році.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада