"Оппоплатформа" Бойка-Медведчука: 15 пунктів з програми партії

Партія "Опозиційна платформа – За Життя" вважається проросійською силою і сьогодні, за даними екзит-полів, проходить в Раду

"Оппоплатформа" Бойка-Медведчука: 15 пун…

Національний екзит-пол дає партії 11,5% голосів.

Як повідомляє Depo.ua, лідери "Оппоплатформи" Юрій Бойко та Віктор Медведчук регулярно навідувалися в Москву, говорили з російським прем'єром Медведєвим про газ. Медведчук в якості кума путіна навіть переговорив до виборів з російським президентом. Ось що партія обіцяє українцям. 

15 пунктів з програми

 • "Опозиційна платформа — За життя" припинить політику дискримінації, ксенофобії та радикалізму. Першочергові кроки: введення мораторію на створення та розвиток проблем, що розколюють країну; застосування Формули національного успіху, де пріоритетними є питання, які об’єднують людей— підвищення рівня життя, доходів, спільне управління країною, що дозволить консолідувати суспільство; політика примирення та згоди, яка дозволить об’єднати українців від Заходу до Сходу та від Півночі до Півдня, "зшити" країну.
 • Pабезпечення прямих перемовин у чотирикутнику Київ — Донецьк — Луганськ— Москва; припинення економічної блокади Донбасу; надання автономного статусу Донбасу як невід’ємній складовій частині України шляхом внесення змін до Конституції та законів України; прийняття закону про амністію, закону про вибори та закону про вільну економічну зону на Донбасі. 

 • Реалізація Плану-концепції врегулювання кризи на Південному Сході України — шлях до встановлення миру і повернення Донбасу в Україну, а України на Донбас.

 • Забезпечимо реальне народовладдя. Повернемо громадянам України право говорити, спілкуватися, навчатися російською та мовами національних меншин. Не допустимо подальшого втручання держави у справи церкви.

 • Прийняття Закону "Про всеукраїнський та місцеві референдуми за народною ініціативою"; скасування антиконституційних, дискримінаційних законів про мову, освіту, перейменування церкви; про декомунізацію, люстрацію, тощо; звільнення усіх політичних в’язнів попереднього режиму. Зняття недоторканності із Президента України, народних депутатів, суддів, ухвалення закону про тимчасові слідчі комісії ВР. 

 • Проведення реформи політичної системи, забезпечення переходу до парламентської республіки та розширення повноважень місцевого самоврядування. Обласні та районні ради отримають можливість створювати виконавчі комітети, а люди – право на прямих виборах обрати керівників регіональної влади.

 •  Забезпечення незалежності судової гілки влади.

 • Перехід від корупційної змішаної виборчої системи до пропорційної системи з відкритими списками. Реформа правоохоронної системи, створення муніципальної поліції з прямою виборністю її керівників. Посилення кримінальної відповідальності за скоєння корупційних злочинів посадовцями.

 • Введення податку на виведений капітал та скасування податку на прибуток; зниження податкових ставок, введення податкових канікул для суб’єктів малого і середнього бізнесу.

 • Збереження землі у власності українських селян. Відкриття ринку с/г землі – виключно за результатами загальнонаціонального референдуму! Боротьба з монополізмом, рейдерством та нечесною конкуренцією; зупинення деіндустріалізації, деградації та деінтелектуалізації країни.

 • Зниження тарифів на газ для населення України до 3800–4000 грн за тис. куб. м за рахунок в тому числі прямих поставок газу із РФ, використання для потреб населення газу українського видобутку; списання заборгованості населення за житлово-комунальні послуги та встановлення справедливих субсидій.

 • Підвищення прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії – до 7 тисяч гривень. Підвищення виплат при народженні дитини: за першу дитину — 100 тис. грн, за другу — 200 тис. грн, за третю та наступних — 400 тис. грн; запровадження прогресивної системи оподаткування доходів фізичних осіб; встановлення неоподатковуваного доходу фізичних осіб на рівні мінімальної заробітної плати.

 • Можливість навчатися рідною мовою; поступовий перехід до обов’язкової профільної спеціалізації в середній школі; фінансування закладів професійно-технічної освіти з держбюджету.

 • Поступовий перехід до страхової медицини за рахунок зменшення податкового навантаження на роботодавців; відновлення доступної медичної допомоги за принципом "від села до столиці".

 • Забезпечення активного нейтралітету України у військово-політичній сфері та неучасть в будь-яких військово-політичних союзах,  як це передбачено розділом ІХ Декларації про Державний суверенітет України. Припинення політики обопільних санкцій та відновлення взаємовигідних торговельно-економічних зв’язків з Росією та країнами СНД; перегляд умов участі України у Світовій організації торгівлі та зоні вільної торгівлі з Європейським Союзом;збереження транзитного потенціалу країни, створення Тристороннього газотранспортного консорціуму.
   

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook