Онищенко каже, що готовий сісти, але після кінної олімпіади

Народний депутат від групи "Воля народу" Олександр Онищенко готується до Олімпійських ігор з кінного спорту

Про це він розповів в інтерв'ю "Українській правді", передає depo.ua.

"Я виїжджаю регулярно, щотижня. Якщо ви подивитеся, у мене чотири поспіль "Кубка націй". На початку тижня я на пленарних засіданнях у Раді, а їду тільки ближче до вихідних. У четвер тренуюся, п'ятниця-субота-неділя у мене змагання. Ви можете подивитися в інтернеті - місто Лінц, потім був в Сан-Тропе і останнє - в польському Сопе. Я практично щотижня на змаганнях. Зараз йде підготовка до Олімпійських ігор, залишилося практично півтора місяці. Такий у мене режим",- сказав Онищенко.

Він додав, що навіть під час обшуків в його приймальні він вилітав за кордон. "В день обшуку? Вранці я був, а після обіду полетів. Повернувся у п'ятницю, 17 червня, після обіду. Я не поїхав на змагання, тому що мені все дзвонили і просили, щоб я повернувся. І коли заговорили, що я втік і не збираюся повертатися, у мене просто виходу не було, як повернутися", - розповів нардеп. 

На запитання про те, що він буде робити після того, як з нього знімуть депутатську недоторканість, Онищенко сказав: "Та ні, ви ж дивилися, що я попросив - дайте мені тільки виступити на Олімпіаді, я потім, після Ріо, готовий йти, якщо потрібно буде".

Нагадаємо, що 15 червня детективи НАБУ та прокурори САП в рамках розслідування корупційної схеми з перепродажу газу, видобутого в рамках спільної діяльності з державним підприємством "Укргазвидобування"провели 37 обшуків у Львові, Дніпрі та Києві. У результаті було затримано 10 осіб, підозрюваних у причетності до газової схеми.

16 червня керівник САП Назар Холодницький зареєстрував у Верховній Раді погоджене із генеральним прокурором подання про надання згоди на затримання та арешт народного депутата Онищенко, як одного з організаторів розкрадання державного газу.

За попередніми даними, у результаті викритої газової схеми державі було завдано збитків на рівні 3 млрд грн. З яких 1,6 млрд – це кошти, отримані в результаті перепродажу газу посередниками та виведені через фіктивні підприємства. 1,3 млрд грн – це несплачена сума ренти за користування надрами.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme