Омелян: Транзитні обмеження щодо України незрозумілі самим росіянам

Україна запровадить дзеркальні санкції щодо Росії наступного ж дня після реального запровадження обмежень на транзит українських товарів з боку Росії
Depo.Влада
4 липня 2016 17:17
ФОТО: depo.ua

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян, коментуючи відповідний указ президента Росії Володимира Путіна.

"Уряд України готовий до такого розвитку подій. Ми вже пережили першу хвилю, яка була на початку цього року. Цього разу росіяни намагаються посилити ці заходи. Ми, звичайно, опублікуємо свій план дій, як тільки зрозуміємо, що це не просто пусті погрози, а реально діючий указ. Тоді ми вживатимемо необхідних дій у відповідь. І з нашого боку рішення буде запроваджено вже наступної доби. Наразі це лише документ, без будь-яких роз'яснень", - цитує Омеляна прес-служба Мінінфраструктури.

За словами міністра, наразі указ Путіна незрозумілий навіть російським чиновникам.

"Ми наразі бачимо тільки указ президента Росії, який було опубліковано несподівано навіть для самих російських чиновників. Це свідчить про рівень підготовки ухвалення рішень у цій країні. І безперечно, він несе виключно шкоду насамперед для Кремля. Це ще раз підтверджує відсутність будь-якого змісту та логіки в діях керівництва цієї держави", - наголосив український урядовець.

Нагадаємо, президент Російської Федерації Володимир Путін підписав указ про запровадження додаткових обмежень щодо транзиту українських товарів через територію Росії. Запроваджені обмеження щодо транзиту через територію РФ товарів походженням з України до Казахстану відтепер поширюватимуться і на транзит до Киргизстану. Також введено повну заборону транзиту товарів, які підпадають під дію російського ембарго та на які у Росії застосовуються ставки ввізних митних зборів, відмінні від 0.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада