Омбудсмен РФ підбурює Савченко не вірити адвокатам. Українка голодує 49-й день

Уповноважений з прав людини в Російській Федерації Елла Памфілова відвідала українську льотчицю Надію Савченко в московському СІЗО №1
Depo.Влада
30 січня 2015 14:59
ФОТО: depo.ua
Омбудсмен РФ підбурює Савченко не вірити адвокатам. Українка голодує 49-й день
Омбудсмен РФ підбурює Савченко не вірити адвокатам. Українка голодує 49-й день

Про це повідомив адвокат Савченко Ілля Новиков у своєму Twitter, передає depo.ua.

«Я зараз був у Надії Савченко в Матроській тиші. Довго не пускали, чекали приїзду Памфілової. Памфілова, за словами Надії, обурювалася з приводу нової кримінальної справи, вмовляла припинити голодування і критикувала піарівські методи нашої адвокатської команди. Обіцяла посприяти з приїздом мами і сестри на побачення протягом двох тижнів», - написав він.

Інший адвокат українки Марк Фейгін повідомив, що «Памфілова заявила Савченко, що адвокати - «піарники» і типу треба по-іншому, по-тихому».

Новиков також зазначив, що в новому слідчому ізоляторі побутові умови трохи покращилися в порівнянні з СІЗО-6, де знаходилася Савченко.

«У медсанчастині «Матроски» у неї окрема камера-палата і можливість щодня приймати гарячий душ. Медики СІЗО-1 намагалися отримати її письмову згоду на різні процедури з нею «при необхідності», вона відмовилася. Відразу по приїзду вкололи щось, від чого цукор у крові плигнув на 6,9 замість 4, на яких бовтався перед цим. Загальна втрата ваги за час голодування - 15 кг. У камері для зустрічей навпроти нашої був мер Ярославля Урлашов зі своїм адвокатом. Коли ми виходили, він підійшов до дверей і сказав, що дізнався Надію і що дуже її поважає», - повідомив Новіков.

Відзначимо, що українська льотчиця голодує вже 49-й день.

Нагадаємо, декількома днями раніше Савченко була етапована в медичний заклад для додаткового медобстеження і спостереження у зв'язку з її тривалою відмовою від прийому їжі.