Окупанти в Криму заборонили кримським татарам провести мітинг до річниці депортації

Міська «адміністрація» Сімферополя заборонила кримським татарам проводити 18 травня жалобний мітинг з нагоди 71-ї річниці від дня депортації кримськотатарського народу
Depo.Влада
7 травня 2015 23:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив «глава міськадміністрації» Сімферополя Геннадій Бахарєв, передають Крым.Медиа.

Він повідомив, що в «адміністрацію» міста надійшли відповідні звернення від представників кримськотатарського народу, а також громадських організацій.

"Вони планували провести масові акції на площі Леніна, біля Будинку Профспілок. Але ми не плануємо дозволяти їх проведення ", - сказав він.

Бахарєв заявив, що на площі Леніна "не передбачено проведення масштабних акцій, крім заходів з нагоди державних свят".

Більше того, за його словами, незабаром площу загородять. Він пояснив це тим, що готується другий етап її реконструкції. "Проведення всіляких акцій буде виключено", - сказав він.

Нагадаємо, Меджліс кримськотатарського народу подав міській владі Сімферополя повідомлення про проведення Всекримського жалобного мітингу в пам'ять про жертви геноциду кримськотатарського народу - депортації 18 травня 1944 року.

Як повідомлялося, минулого року самопроголошена влада Криму не дозволила кримським татарам провести традиційний Всекримський жалобний мітинг до 70-річчя депортації на площі Леніна в Сімферополі