Окупанти порушили кримінальну справу проти екс-мера Керчі

Слідчий комітет Росії за результатами спільної перевірки так званої прокуратури Керчі та «місцевого відділу УФСБ Росії по Республіці Крим» порушив кримінальну справу проти одного з колишніх керівників Керчі
Depo.Влада
18 лютого 2015 09:20
ФОТО: depo.ua
Окупанти порушили кримінальну справу проти екс-мера Керчі
Окупанти порушили кримінальну справу проти екс-мера Керчі

Про це повідомила прес-служба так званої прокуратури Криму, передає depo.ua з посиланням на «Крыминформ».

За даними прес-служби, перевірка законності дотримання земельного законодавства встановила порушення при укладанні додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки в центрі міста в районі стадіону ім. 50-річчя Жовтня.

«Навесні 2014 року одним з колишніх керівників Керченської міської ради під виглядом реалізації рішення про зміну адреси знаходження об'єкта фактично змінені межі земельної ділянки та умови її використання, зокрема, зняті обмеження для вільного проходу та проїзду. Зважаючи на істотне порушення фальсифікацією акту прав і законних інтересів громадян і держави, прокурор міста направив матеріали прокурорської перевірки в слідчі органи для організації кримінального переслідування», - повідомила прес-служба «прокуратури Криму», не називаючи імені фігуранта справи.

За результатами розгляду матеріалів Слідчий комітет порушив кримінальну справу за ч. 2 ст. 286 КК РФ «Перевищення посадових повноважень, вчинене особою, яка займає державну посаду Російської Федерації чи державну посаду суб'єкта Російської Федерації, а також главою органу місцевого самоврядування». Хід розслідування контролюється «прокуратурою Керчі».

За даними журналістів, підозрюваним у справі проходить колишній мер Керчі Олег Осадчий, який займав цю посаду з 1998 року по 2014 рік.

Як повідомляв depo.ua, 20 червня 2014 року під тиском так званого глави Криму Сергія Аксьонова Осадчий написав заяву про відставку за власним бажанням.

Раніше в ЗМІ з'явилися відомості про те, що син Осадчого на своїй станції технічного обслуговування (оформлена на дружину) біля стадіону ім. 50-річчя Жовтня нібито побудував комплекс для проведення річного техогляду автомобілів, перекривши вихід зі стадіону.