Обурена Молдова вимагає від Росії вивести війська із Придністров’я

Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції Молдови висловило обурення військовими змаганнями за участю Росії у невизнаному Придністров’ї
Depo.Влада
7 листопада 2016 16:22
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua  з посиланням на сайт відомства.

"Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції знову висловлює здивування і обурення у зв'язку з незаконними військовими діями російських військ в Молдові", -  зазначили дипломати.

На думку відомства, "незаконна військова присутність"  російських військ в країні говорить про зневагу "до правил і принципів міжнародного права".

У Кишиневі вважають, що Москва повинна вивести війська з регіону і почати переговори про трансформацію миротворчої місії в громадянську.

Нагадємо, що 7 листопада міністри оборони  України і Молдови обговорили питання створення спеціального коридору для російських військових, які перебувають в придністровському регіоні, а також для боєприпасів, що знаходяться на зберіганні в селі Кобасна.

Довідка: Придністров’я – сепаратистський регіон Молдови, фактично незалежний від Кишинева від 1992 року. За молдовським законодавством, територія на лівобережжі Дністра з населенням близько півмільйона людей має статус "автономного територіального утворення з особливим правовим статусом".

У ролі "миротворців" у Придністров’ї діють російські війська. На даний момент російське угруповання на території Молдови має контингент 1200 військових. Виводити їх Росія поки не планує.

.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада