Чому українці зобов'язані пишатися обороною Донецького аеропорту

Цими днями виповнюється рік відтоді, як українські військові залишили те, що залишилося від Донецького аеропорту
Чому українці зобов
Чому українці зобов'язані пишатися обороною Донецького аеропорту

Оборона летовища, побудованого до Євро-2012, від російсько-терористичних військ розпочалася 26 травня 2014 року і тривала до 22 січня 2015-го - 242 дні, довше, ніж більшість оборонних операцій німецько-радянської війни, якими так несамовито пишається ідейний наслідувач гітлерівського Райху - путінська Росія.

22 січня, коли останній український вояк залишав будівлю ДАП, від надсучасного летовища залишилися лише груди обгорілого бетону - захищати вже було нічого, та й ні для чого.

Багато хто тоді говорив, що аеропорт треба було залишити значно раніше, мовляв жодного тактичного чи стратегічного сенсу так довго обороняти вщент зруйнований об'єкт не було. З формальної точки зору вони були цілком праві, але Донецький аеропорт став для України не просто місцем, звідки злітають літаки, а новими Жовтими водами, Корсунем і Крутами. Уже за рік по відступу з аеропорту це відчувається особливо гостро. Можна, звісно, вкотре повторити, що ДАП - це символ незламного козацького духу, жертовності та самовідданості, але в цих словах забагато непотрібного заїждженого пафосу.

Насправді оборона Донецького аеропорту довела лише одне - Донецьк - це Україна, і нею залишиться, яких би ново- чи малоросій, ДНР чи ЛНР  не вигадали у Кремлі. За чуже так не б'ються. 

Оборона донецького аеропорту - фото 1

Оборона донецького аеропорту - фото 2

Оборона донецького аеропорту - фото 3

Оборона донецького аеропорту - фото 4

Оборона донецького аеропорту - фото 5

Оборона донецького аеропорту - фото 6

Оборона донецького аеропорту - фото 7

Оборона донецького аеропорту - фото 8

Оборона донецького аеропорту - фото 9

Оборона донецького аеропорту - фото 10

Оборона донецького аеропорту - фото 11

Оборона донецького аеропорту - фото 11

Більше новин політики читайте на Depo.Влада

Мітки Аеропорт