Обама закликав ЄС і НАТО більше допомагати Україні у захисті від Росії

Президент США Барака Обама закликав НАТО та Європейський Союз посилити підтримку України у протистоянні російській агресії
Depo.Влада
8 липня 2016 13:51
ФОТО: depo.ua

Про це американський лідер написав у статті для The Financial Times, передає depo.ua.

"Ми повинні поглибити співпрацю у сфері безпеки між НАТО і ЄС, збільшити підтримку для України, адже вона захищає свій суверенітет і територіальну цілісність. І навіть коли наші держави, як і раніше, відкриті для більш конструктивних відносин з Росією, ми повинні визнати, що санкції відносно Росії повинні зберігатися, поки Москва повністю не виконає свої зобов'язання в рамках Мінських угод", – зазначив президент США.

Крім того, за словами Обами, у Варшаві на саміті Альянсу країни НАТО "повинні знову підтвердити рішучість, зобов'язання відповідно до 5 статті Північноатлантичного договору - захищати кожного союзника НАТО".

Обама також наголошує, що НАТО має вжити більших зусиль для глобальної безпеки, особливо з боку південних рубежів альянсу.

"НАТО повинне докласти більше зусиль у кампанії зі знищення "Ісламської держави" у Сирії та Іраку, а також зробити більше, щоб допомогти ЄС у припиненні діяльності злочинних мереж, які експлуатують доведених до розпачу мігрантів ", – зазначив президент США.

Нагадаємо, що  8-9 липня у Варшаві відбудеться саміт Північноатлантичного альянсу.    Там заплановані дві важливі для України події: перша - засідання комісії Україна-НАТО на найвищому рівні, друга - зустріч країн "великої п'ятірки" (США, Франція, Німеччина, Італія, Велика Британія) за участю української сторони. На саміті мають   звести в один пакет усю допомогу українській армії

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада