Російські журналісти використовують у своїй пропаганді хворих українських дітей

В сюжеті російського телеканалу НТВ про нібито безчинства Національної гвардії України головним героєм став 12-річний Станіслав Петров, який українською міліцією оголошений у розшук як безвісти зникла особа
Depo.Влада
5 листопада 2014 11:54
ФОТО: depo.ua
Російські журналісти використовують у своїй пропаганді хворих українських дітей
Російські журналісти використовують у своїй пропаганді хворих українських дітей

Нагадаємо, що 2 листопада на сайті НТВ вийшов сюжет «Нацгвардійці зі шприцами зробили з донецького хлопчика мішень для ракет». Російські журналісти розповідали, що «карателі з Нацгвардії» нібито побили батьків хлопчика Стаса і наказали йому розвідати місця дислокації блокпостів «ДНРівців», пригрозивши вбити рідних. В сюжеті стверджується, що українські солдати хотіли зробити з хлопчика «живу мішень» для ракет, «нашпигувавши його радіопередавачами» для наведення артилерії і обкололи наркотиками.

Повідомлення про розшук хлопчика розміщене на сайті Міністерства внутрішніх справ України, передає ДеПо.

А в орієнтуванні Красноармійського ГУМВС України в Донецькій області відмічається, що Стас, який схильний до бродягування,  зник 12 жовтня і має діагноз «легка ступінь розумової відсталості», раніше повідомляв сайт «Орбіта».

До речі, російський «Перший канал» днями теж розродився ще однією страшилкою про Україну - випустив в ефір сюжет, який розповідає про «українських карателів», котрим за участь в АТО «пообіцяли ділянку землі і по два раба». Інтернет-користувачі вже неодноразово висміяли цю вигадку російських журналістів.