Нові обличчя Верховної Ради: Володимир Арешонков

У нинішньому парламенті близько половини народних обранців вперше отримали мандати нардепів. depo.ua знайомить з кожним із них
Depo.Влада
22 січня 2015 00:10
ФОТО: depo.ua
Нові обличчя Верховної Ради: Володимир Арешонков
Нові обличчя Верховної Ради: Володимир Арешонков

Арешонков Володимир Юрійович (округ №64, Коростень Житомирської області), від Блоку Петра Порошенка, член партії «Блок Петра Порошенка»

Офіційна біографія:

Народився 17 грудня 1957 року в місті Коростень Житомирської області. В 1981 році закінчив Ужгородський держуніверситет за фахом «російська мова та література». В 2003 році закінчив Українську Академію Держуправління при Президенті України, магістр держуправління. Кандидат педагогічних наук.

З 1998 по 2001 рік був заступником міського голови Коростеня. З 2001 по 2002 рік - начальник відділу у справах національностей, міграції та релігії Житомирської облдержадміністрації. З 2002 по 2005 рік працював начальником управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації. З 2005 по 2009 рік був проректором Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

З 2009 по 2010 рік знову був віце-мером Коростеня. З квітня по листопад 2010 року був головою Коростенської райдержадміністрації.

На місцевих виборах 2010 року обраний депутатом Житомирської облради від «Народної партії». З листопада 2010 року по 2014 рік працював 1-м заступником голови Житомирської облради.

На парламентських виборах 2014 року Володимир Арешонков балотувався по округу №64 від «Блоку Петра Порошенка» і переміг, отримавши 41,03% голосів. Друге місце зайняв переможець цього округу на парламентських виборах 2012 року екс- «регіонал» Володимир Пєхов.

ЗА КАДРОМ

Арешонкова пов'язували з Віктором Медведчуком: в 2006 році нинішній нардеп став членом СДПУ(о). Пізніше в ЗМІ Володимира Арешонкова називали «наглядачем» від Віктора Януковича в Житомирській області. Зокрема, першим заступником голови Житомирської облради Володимир Юрійович став завдяки підтримці «регіоналів» та їхніх партнерів з «Народної Партії» Володимира Литвина.

Арешонкова також називають одним із реалізаторів корупційних схем, що стосуються виділення землі, а також розробки корисних копалин, зокрема, ільменітових родовищ в Житомирській області.

Тим не менш, на парламентських виборах-2014 Арешонкову вдалося стати мажоритарником від «Блоку Петра Порошенка» завдяки Геннадію Зубку. Зокрема, нібито за безпосередньої участі Зубка з виборів знявся кандидат від «Народного Фронту» на даному окрузі Андрій Озерчук, який мав непоганий рейтинг.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада