Нові обличчя Верховної Ради: Тарас Юрик

У нинішньому парламенті близько половини народних обранців вперше отримали мандати нардепів. depo.ua знайомить з кожним з них
Depo.Влада
23 лютого 2015 07:48
ФОТО: depo.ua
Нові обличчя Верховної Ради: Тарас Юрик
Нові обличчя Верховної Ради: Тарас Юрик

Юрик Тарас Зіновійович (округ №165, місто Зборів, Тернопільська область), від Блоку Петра Порошенка, член партії «Блок Петра Порошенка»

Офіційна біографія:

Народився 9 грудня 1980 року в селі Кобилля Збаразького району Тернопільської області. У 2002 році закінчив Тернопільську академію народного господарства (нині - Тернопільський національний економічний університет). З 2001 по 2002 рік працював начальником юридичного відділу ТОВ «Болеар МЕД», після чого з 2002 по 2004 рік був юрисконсультом, а потім - старшим юрисконсультом Тернопільської філії АТ «Укрінбанк». Після цього він протягом двох років був начальником юридичного відділу Тернопільської філії АКБ «ТАС-Комерцбанк». З 2006 по 2010 рік обіймав посаду начальника Тернопільського відділення АКБ «Трансбанк».

З 2010 по 2011 рік він перейшов в АТ «Єврогазбанк», в якому був заступником директора Західної регіональної дирекції.

У 2014 році Юрик став членом наглядової ради ТОВ «Протекшн-Групп». Варто зазначити, що головою наглядової ради цієї компанії є народний депутат від «Народного Фронту», екс-мер Тернополя Роман Заставний. Крім цього, ще один з керівників «Протекшн-груп», Степан Барна, є народним депутатом від Блоку Петра Порошенка. Рідний брат Тараса Юрика - Юрій - також балотувався до Верховної Ради за списками «БПП», але його 154-е місце було явно непрохідним.

На місцевих виборах 2010 року Юрик був обраний депутатом Тернопільської міськради.

На парламентських виборах 2014 року Тарас Юрик балотувався від Блоку Петра Порошенка по мажоритарному округу №165, на якому переміг, набравши 45,09% голосів. Друге місце зайняв кандидат від ВО «Батьківщина» Петро Репела, який отримав 13,73% голосів.

ЗА КАДРОМ

Згідно з офіційною декларацією за 2013 рік, Тарас Юрик і його родина не заробили ні копійки. При цьому сімейство Юриків станом на 2013 рік не володіло жодним майном - ні житлом, ні автомобілем. Немає грошей у Юриків на рахунках у банку, тож яким чином вони змогли прожити цілий рік без коштів, залишається невідомим.

Дружиною Юрика є журналістка тернопільського телеканалу ІНТБ Мар'яна Томяк.