Нові обличчя Верховної Ради: Григорій Тіміш

У нинішньому парламенті близько половини народних обранців вперше отримали мандати нардепів. ДеПо знайомить з кожним з них

Тіміш Григорій Іванович (округ №203, Новоселиця Чернівецької області), від Блоку Петра Порошенка, безпартійний

Офіційна біографія:

Народився 11 грудня 1970 року в селі Купка Глибоцького району Чернівецької області.

У 1993 році закінчив Тираспольський державний педагогічний інститут ім. Т. Шевченка, отримавши диплом вчителя географії та біології. З 1993 по 1997 рік працював за фахом, педагогом-організатором Купської середньої школи і Камишовської середньої школи Одеської області. У 1995 році був призначений на посаду директора Купської середньої школи, яку обіймав до березня 2005 року.

З березня 2005-го працював заступником голови Глибоцької райдержадміністрації, відповідав за гуманітарну сферу в районі. Тіміш - депутат Глибоцької райради трьох скликань. У травні 2006 року на сесії обрано заступникмо голови Глибоцької райради, на цій посаді пропрацював до кінця 2010 року.

Після цього з 2011 по 2014 рік був підприємцем, надаючи послуги з написання, впровадження проектів і залучення грантових коштів для територіальних громад Чернівецької області.

У липні 2014 року став заступником голови Глибоцької РДА, один час навіть виконував обов'язки її голови.

На парламентських виборах 2012 року балотувався по округу №203 від «УДАР», але посів друге місце, поступившись «регіоналу» Геннадію Федоряку, який набрав 51,73% голосів, тоді як Тіміш отримав лише 13,64% голосів.

На парламентських виборах 2014 року Федоряк на вибори вже не пішов, а Тіміш балотувався від Блоку Петра Порошенка по мажоритарному округу №203, де переміг, набравши 28,74% голосів. Друге місце зайняв самовисуванець Іван Семенюк, який отримав 27,14% голосів.

ЗА КАДРОМ

Під час виборчої кампанії кандидати-конкуренти на окрузі №203 Іван Семенюк та Григорій Тіміш ремонтували одну дорогу на двох. Від одного привезли гравій, а його конкурент грейдером утрамбовував дорогу.

Незважаючи на те, що над ремонтом дороги працювали одразу два кандидати в народні депутати України, за словами деяких жителів села Поляна, через тиждень-два після завершення ремонтних робіт дорога повернулася до попереднього стану.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна