Новообраний президент Латвії запевнив, що буде партнером для Порошенка

Обраний на пост Президента Латвії Раймонд Вейоніс запевнив, що його країна буде й надалі розвиватиме партнерські відносини з Україною
Depo.Влада
5 червня 2015 23:29
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав час телефонної розмови з президентом України Петром Порошенком, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу українського лідера.

"Раймондс Вейоніс подякував за привітання, запевнив у підтримці подальшого розвитку партнерства між Україною і Латвією, а також висловив сподівання на мирне врегулюванні ситуації на Донбасі", - розповіли в Адміністрації Президента.

У свою чергу Порошенко відзначив високий рівень підтримки України, її суверенітету і європейського майбутнього з боку Латвії, у чому він пересвідчився під час нещодавнього візиту до Риги на саміт "Східного партнерства".

Український президент наголосив, що Україна серед своїх пріоритетів вбачає отримання європейської перспективи та запровадження безвізового режиму з ЄС і висловив сподівання, що Латвія підтримуватиме Україну на цьому шляху.

Глава української держави підкреслив важливість подальшого співробітництва між двома країнами, зокрема в контексті надання експертизи та підтримки у впроваджені Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, участі в трастових фондах НАТО та у військово-технічній сфері.