Новим головою консультативної місії ЄC в Україні став литовський поліцейський

Високопосадовий литовський поліцейський Кястутіс Ланчінскас (Kęstutis Lančinskas) став новим керівником консультативної місії Європейського Союзу в Україні
Depo.Влада
7 січня 2016 20:38
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення було ухвалене в четвер у Брюсселі в рамках засідання Комітету з питань політики та безпеки, повідомляє УНІАН.

На цій посаді литовець замінить угорця Кальмана Міжея (Kalman Mizsei) і почне виконувати свої обов'язки у Києві з 1 лютого 2016 року.

Консультативна місія ЄС з реформування сектору цивільної безпеки України була офіційно заснована 1 грудня 2014 року. До її мандату входить підтримка українських державних органів у реформуванні сектору безпеки.

Місія є одним із центральних елементів ЄС у посиленні підтримки української влади після Євромайдану. Вона була заснована після підписання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яка включає створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі у 2014 році.

Робота місії спрямована на зміцнення та підтримку реформ державних органів, таких, як поліція, правоохоронні органи, судова влада в цілому і прокуратура зокрема. Цей процес покликаний відновити довіру українського народу до служб безпеки, які переслідуються за звинуваченнями в корупції та зловживанні службовим становищем.

Нагадаємо, що відбір складався з трьох етапів. На першому кандидати відсилали свої резюме. До другого етапу пройшло шестеро кандидатів. Їх запросили до Брюсселю на інтерв'ю з приймальною комісією.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада