Нові обличчя Верховної Ради: Сергій Мельник

У нинішньому парламенті близько половини народних обранців вперше отримали мандати нардепів. depo.ua знайомить з кожним з них
Depo.Влада
23 березня 2015 06:00
ФОТО: depo.ua
Нові обличчя Верховної Ради: Сергій Мельник
Нові обличчя Верховної Ради: Сергій Мельник

Мельник Сергій Іванович (округ №187, Хмельницький), самовисуванець, член партії ВО «Батьківщина»

Офіційна біографія:
Народився 22 лютого 1965 року в селі Міломолинці Хмельницького району Хмельницької області. У 1990 році закінчив Хмельницький технологічний інститут за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності».

З 1990 по 1992 рік він працював економістом планово-фінансового відділу та бухгалтером Хмельницького облжитлокомунуправління. З 1992 по 1993 рік був бухгалтером управління житло-комунального господарства Хмельницької обласної державної адміністрації.

З 1993 по 2002 рік Мельник пройшов шлях від заступника завідувача фінансовим відділом Хмельницької міської адміністрації до заступника Хмельницького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - завідуючого фінансовим відділом.

З 2002 році він обіймав посаду начальника Департаменту бюджету Міністерства фінансів України, але пробувши недовго на цій посаді, став начальником головного фінансового управління Хмельницької облдержадміністрації, а в 2003 році - заступником голови Хмельницької обласної державної адміністрації.

На виборах 2006 року Мельник був обраний Хмельницьким міським головою, і на місцевих виборах 2010 року був знову переобраний.

На парламентських виборах 2014 року Мельник балотувався як самовисуванець по округу №187, і переміг, набравши 33,75% голосів. Друге місце зайняв кандидат від «Блоку Петра Порошенка»  Віталій Мовчан, який отримав 18,19% голосів.

Після обрання Мельник увійшов до фракції «Блоку Петра Порошенка».  

ЗА КАДРОМ

Про рівень зв'язків Сергія Мельника можна судити по тому, що під час виборів мера  Хмельницького у 2006 році підтримати Сергія Мельника особисто приїжджала лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко. Проте незважаючи на те, що Мельник протягом понад десяти років - аж до обрання народним депутатом - залишався членом партії «Батьківщина», в парламенті він увійшов до фракції «Блоку Петра Порошенка».

Згідно з декларацією про доходи за 2014 рік, загальні доходи Мельника склали 125 тисяч гривень. Його дружина отримала за минулий рік 426 тисяч.

Офіційно Мельнику належить земельна ділянка площею 23,5 тисяч квадратних метрів, гараж площею 19 квадратних метрів та Audi A6 2006 року випуску. На дружину записана квартира площею 126 квадратних метрів та гараж площею 20 «квадратів».

Також сім'я Мельника володіє внесками (по 11 тисяч гривень) до статутного капіталу двох хмельницьких ринків: ПП «Дарсон» і ПП «Еверслі». Співзасновницею цих фірм значиться дружина міського голови Тетяна Мельник.