Волкер заперечує кризу "нормандських" переговорів

Росія зараз не здійснюватиме нових спроб мирного врегулювання ситуації на Донбасі, а чекатиме результатів виборів в Україні наступного року

Про це спецпредставник Держдепартаменту США щодо України Курт Волкер заявив в інтерв'ю DW, передає Depo.ua.

За його словами, попри незгоду в "дуже принципових речах" нормандські переговори не зайшли у глухий кут.

"Досі я підтримував контакти зі своїм російським колегою (з цього формату переговорів, - ред.). Ми не згодні з дуже принципових речей, але ми як і раніше підтримуємо контакт. Наскільки я знаю, французькі та німецькі колеги теж залишаються на зв'язку (з російським партнером щодо переговорів, - ред.)", - сказав спецпредставник СГА.

Водночас Волкер наголосив, що Росія, в принципі, не готова до дій.

"Вони навряд чи зробили щось в останні кілька років, щоб спробувати повернути регіону мир і безпеку. Але вони продовжують звинувачувати Україну, нагадуючи, що конфлікт відбувається на українській території. Але ж не Україна прийшла на російську територію - це росіяни перебувають на українській території", - заявив він.

Волкер переконаний, що росіяни вирішили наразі не здійснювати нових спроб мирного врегулювання, а чекати результатів виборів в Україні.

"У результаті ми не бачимо нічого нового, крім постійних звинувачень на адресу інших і відходу від переговорів", - сказав Волкер.

Нагадаємо, Волкер заявив, що призначені на листопад в "ДНР" та "ЛНР" вибори є нелегітимними та порушують логіку Мінських угод.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія