Нердепам не підвищували зарплату (ОНОВЛЕНО)

Інформація від колишнього нардепа від "Батьківщини" Андрія Павловського про підвищення зарплати народним депутатам майже втричі виявилася фейком
Depo.Влада
14 квітня 2015 16:29
ФОТО: depo.ua

Як пояснили depo.ua в регламентному комітеті Верховної Ради, ніякого підвищення зарплат на народних депутатів не заплановано.

Як відомо, сьогодні зранку Павловський повідомив, що з 1 квітня народним обранцям підвищили зарплату з близько 6,5 тисячі гривень до близько 17,5 тисячі гривень на місяць.

"Хороша новина для Мустафи... Підвищили!! З 1 квітня підвищили не тільки тарифи для населення, але і зарплату для чиновників і депутатів до 17,5 тисяч гривень", - зазначив він.

Павловський пояснив, що підвищення зарплат нардепам пов'язане із законом "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення", який набрав чинності 1 квітня 2015 року. Зокрема, він передбачає зняття раніше накладених обмежень з оплати праці для народних депутатів, міністрів, співробітників Нацбанку та низки інших державних службовців.

Крім того, цю інформацію підтвердив народний депутат Сергій Лещенко

"Тут з подачі одного колишнього депутата весь Фейсбук біснується з-за того, що депутати повернули собі стару зарплату - близько 15 тисяч замість нинішніх 6,7 тисяч. Вкидання зараховано. Але, насправді, зарплата депутатів на сьогоднішній день не змінилася. В касі на початку квітня мною отримано 6677 гривень", - повідомив Лещенко.