Не зупинятися на досягнутому: Парубій привітав з Днем Незалежності

Голова Верховної Ради Андрій Парубій вважає єдність українського народу запорукою успіху і незалежності
Depo.Влада
24 серпня 2016 13:04
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у своєму привітанні з нагоди 25-річчя Незалежності України, передає depo.ua з посиланням на сайт ВР.

"День проголошення Незалежності України – це втілення мрій і прагнень наших предків до свободи та гідності. Проголошення Незалежності – перемога тисяч борців за волю України, які поклали за це своє життя. Й, безперечно, відновлення української державності – це фундаментальна подія у тисячолітній історії українського державотворення", - зазначив Парубій.

За його словами, але й у цей святий для українців день наш народ має доводити своє право на Незалежність на фронті у боротьбі з російськими окупантами.

"Сьогодні у боротьбі за свою Незалежність наш народ платить найвищу ціну – ціну життя та здоров’я сотень своїх кращих синів та дочок. Тому у цей день дякую всім воїнам та волонтерам, які щодня незламно стоять в обороні нашої державності та спокою всього вільного світу", - наголосив Парубій.

Як зазначив спікер, двадцять п’ять років тому Верховна Рада України проголосила Незалежність Української держави.

"Саме український парламент був і є виразником волі українського народу. І сьогодні, утверджуючи Незалежність, Верховна Рада створює правову основу для знищення корупції, зміцнення обороноздатності та безпеки держави, проводить декомунізацію для остаточного звільнення суспільства від радянської окупації", - наголосив він.

Парубій зазначив, що "нині відроджено Збройні Сили України, Національну гвардію та Прикордонні війська, які тепер можуть гідно, з новітньою зброєю та сильним духом боронити кордони нашої країни".

"Ми не повинні зупинятися на досягнутому. Ворог бачить наші перемоги та усвідомлює наші мрії жити у європейській могутній державі, а відтак докладає всіх зусиль, щоби розсварити українців зсередини. Запорука нашого успіху, запорука незалежності – це єдність Українського народу", - підкреслив він.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада