НАЗК оскаржить в суді звинувачення у фальсифікаціях

Національне агентство з питань запобігання корупції направить до суду позовну заяву з вимогою спростування інформації про можливі фальсифікації перевірок декларацій

Depo.Влада
14 листопада 2017 19:40
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сайті НАЗК, передає Depo.ua.

Йдеться про звинувачення голови НАЗК Наталії Корчак її підлеглою Ганною Соломатіною.

"Брифінг екс-керівника Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя, проведений сьогодні за участі народних депутатів України, є фактом поширення недостовірної інформації негативного змісту з метою дискредитації роботи Національного агентства з питань запобігання корупції", – йдеться в повідомленні.

У відомстві вважають, що поширення зазначеної інформації є особистою атакою на голову та колектив Національного агентства та "спробою дискредитації успішно розпочатої антикорупційної реформи в Україні".

"В рамках відкритого Національним антикорупційним бюро України кримінального провадження… Національне агентство готове до співпраці та зацікавлене в отриманні об'єктивного та неупередженого результату," – додали в НАЗК.

Нагадаємо, що 14 листопада керівник департаменту фінансового контролю Національного агентства з запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила голову НАЗК Наталію Корчак у фальсифікаціях перевірок електронних декларацій.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада