НАЗК не побачило конфлікту інтересів при розслідуванні справи Рената Кузьміна

НАЗК не виявило конфлікту інтересів у діях генерального прокурора під час розслідування кримінального провадження проти екс-першого заступника генпрокурора Рената Кузьміна
Depo.Влада
26 грудня 2016 11:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в НАЗК на запит, передає Depo.ua з посиланням на "Українські новини".

"Генеральним прокурором України врегульовано потенційний конфлікт інтересів шляхом винесення постанови про самоусунення від виконання повноважень керівника органу прокуратури", - сказано у відповіді НАЗК.

Агентство відзначає, що таким чином генпрокурором вжито заходів для самостійного врегулювання потенційного конфлікту інтересів та дотримано вимог Кримінально-процесуального кодексу.

За інформацією Головного слідчого управління Генеральної прокуратури, яке є органом досудового розслідування у даному кримінальному провадженні, даних, які б свідчили про надання будь-якого впливу Луценка на хід розслідування, не виявлено.

За даними Єдиного реєстру досудових розслідувань, він не є ані керівником органу досудового розслідування або керівником прокуратури, ані прокурором або слідчим.

Нагадаємо, в червні 2016 р. генпрокурор Юрій Луценко передав до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) кримінальні провадження проти Кузьміна та екс-слідчого Сергія Войченка.

Через кілька днів САП повернула їх назад Генпрокуратурі, встановивши, що злочинів, які можуть підпадати під підслідність Національного антикорупційного бюро, немає.

У вересні 2015 р. було порушено справу проти Кузьміна за зведення будинку на території комплексу відпочинку "Пуща-Водиця", землі якого відносено до рекреаційної зони.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада