Найєм: Сакварелідзе заарештував друга Шокіна

Заарештований заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць є близьким другом генерального прокурора України Віктора Шокіна і його першого заступника Володимира Гузиря
Depo.Влада
6 липня 2015 17:25
ФОТО: depo.ua

Таку заяву на своїй сторінці в Facebook зробив народний депутат Мустафа Найєм, передає depo.ua.

Найєм заявляє, що при порушенні справи проти заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе після арешту високопоставлених прокурорів Гузир посилався на відсутність у "Альфи" рішення суду про обшук у приміщеннях прокуратури. Таку інформацію депутату повідомили власні джерела.

З цього Найєм робить висновок, що Гузир не був обізнаний про підготовку операції щодо двох високопоставлених співробітників прокуратури.

"Очевидно, слідчі і Давид Сакварелідзе не вважали за потрібне повідомити керівництву відомства про цю операцію. І в цілому це зрозуміло, враховуючи, що Олександр Корнієць - близький товариш і Володимира Гузиря, і Віктора Шокіна. А інший затриманий, Володимир Шапакін, був призначений вже після відставки Яреми, у квітні 2015 року, і теж вважається людиною Шокіна", - стверджує Найєм.

Нагадаємо, сьогодні нардеп Мустафа Найєм повідомив, що у Києві затримано першого заступника глави слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнієця за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах.

Президент України Петро Порошенко висловив задовлення цією спецоперацією.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.