Найєм анонсував з'їзд нової партії

9 липня відбудеться з'їзд нової політичної сили, яка створюється на основі партії "ДемАльянс"
Depo.Влада
30 червня 2016 07:21
ФОТО: depo.ua

 Про це народний депутат "БПП" Мустафа Найєм повідомив на сторінці в "Фейсбуці", передає depo.ua.

На ньому буде затверджено новий статут та програмні документи партії. Там же будуть узгоджені всі питання щодо ребрендінгу.

"Дата публічної презентації ідеології та програмних цілей буде оголошена за результатами з'їзду. На даний момент рамковим документом є раніше опублікований Маніфест групи "Реформи мають бути справжніми", - повідомив Найєм.

За його словами, півтора роки тому, на перших позачергових виборах не вдалося "інституціювати сили Майдану і взяти повноцінну участь у політичній боротьбі". Серед причин, з яких це сталося Найєм назвав "коротку кампанію, відсутність ресурсів, досвіду і відповідного законодавства".

Також Найєм запросив "до будь-якого формату переговорів, співробітництва та вироблення спільних підходів і правил для об'єднання" однодумців, які об'єдналися в інші команди.

"Так, у нас є розбіжності, але вони стосуються швидше підходів, а не цілей. Безумовно, такий поділ зусиль неправильний і неефективний. Мені здається, що наше покоління було свідком достатньої кількості розчарувань, щоб перервати нарешті це замкнене коло старої української традиції гетьманщини і взаємного знищення", - написав нардеп, назвавши такі явища "хворобами дитинства".

Нагадаємо, Лещенко повідомив про створення нової ліберальної політсили.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада