Навіщо Вілкулу життя Рабиновича

Уже найближчим часом у рядах проросійської партії "За Життя" може статися поповнення із команди Ахметова
Навіщо Вілкулу життя Рабиновича
Навіщо Вілкулу життя Рабиновича

Після появи на липневому з’їзді політпроекту "За життя" скандального провокатора Руслана Коцаби про нові кадрові поповнення в партії Рабиновича-Мураєва було не чутно. В кінці серпня з’явилася інформація про те, що до цього політпроекту може приєднатися нардеп від "Батьківщини" Надія Савченко. І не просто так, а в якості лідера партії. Нібито очільники "За життя" намагалися зблизитися з Савченко. Але допоки вся ця історія залишилася на рівні чуток.

Втім, переговори тривають і з іншими політиками з проросійського сегменту. Як повідомили Depo.ua джерела у Верховній Раді, цілком ймовірним виглядає можливість доручення до дуумвірату Рабиновича-Мураєва третього нардепа, представника "Опоблоку" Олександра Вілкула, якого називають людиною найбагатшого олігарха Ріната Ахметова.

Навіщо Вілкулу цей проект? По-перше, в "Опоблоці" він наразі залишається на других ролях, знаходячись за широкими спинами Юрія Бойка та Бориса Колеснікова. У "За життя" у нього є шанс стати одним з головних облич проекту. По-друге, Вілкул застоявся у політичному болоті, не маючи жодних перспектив. А амбіцій у колишнього менеджера компаній з групи ДТЕК більш ніж достатньо.   

У свою чергу, для "За життя" Вілкул – це досить вдале придбання. Справа в тому, що даний проект розрахований на ту частину українців, хто так і не прийняв Революцію гідності, але разом з тим вважає нинішню риторику і дії "Опозиційного блоку" недостатньо радикальними по відношенню до діючої влади. Їх аудиторія - виключно "блакитний пояс". 650-тисячний Кривий Ріг, де заправляє сімейство Вілкулів – ласий шматочок для даного проекту.

Допоки ж лідер партії "За життя" Вадим Рабинович продовжує відверто проросійські тези, виступивши з ініціативою відновлення прямого економічного співробітництва між Україною і Росією, а також закликав до відновлення вікових дружніх відносин між країнами. Такий собі відверто проросійський проект, де Вілкул насправді виглядатиме цілком органічно…

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада