Навіщо Вілкулу життя Рабиновича

Уже найближчим часом у рядах проросійської партії "За Життя" може статися поповнення із команди Ахметова
Depo.Влада
14 вересня 2016 11:00
ФОТО: depo.ua
Навіщо Вілкулу життя Рабиновича
Навіщо Вілкулу життя Рабиновича

Після появи на липневому з’їзді політпроекту "За життя" скандального провокатора Руслана Коцаби про нові кадрові поповнення в партії Рабиновича-Мураєва було не чутно. В кінці серпня з’явилася інформація про те, що до цього політпроекту може приєднатися нардеп від "Батьківщини" Надія Савченко. І не просто так, а в якості лідера партії. Нібито очільники "За життя" намагалися зблизитися з Савченко. Але допоки вся ця історія залишилася на рівні чуток.

Втім, переговори тривають і з іншими політиками з проросійського сегменту. Як повідомили Depo.ua джерела у Верховній Раді, цілком ймовірним виглядає можливість доручення до дуумвірату Рабиновича-Мураєва третього нардепа, представника "Опоблоку" Олександра Вілкула, якого називають людиною найбагатшого олігарха Ріната Ахметова.

Навіщо Вілкулу цей проект? По-перше, в "Опоблоці" він наразі залишається на других ролях, знаходячись за широкими спинами Юрія Бойка та Бориса Колеснікова. У "За життя" у нього є шанс стати одним з головних облич проекту. По-друге, Вілкул застоявся у політичному болоті, не маючи жодних перспектив. А амбіцій у колишнього менеджера компаній з групи ДТЕК більш ніж достатньо.   

У свою чергу, для "За життя" Вілкул – це досить вдале придбання. Справа в тому, що даний проект розрахований на ту частину українців, хто так і не прийняв Революцію гідності, але разом з тим вважає нинішню риторику і дії "Опозиційного блоку" недостатньо радикальними по відношенню до діючої влади. Їх аудиторія - виключно "блакитний пояс". 650-тисячний Кривий Ріг, де заправляє сімейство Вілкулів – ласий шматочок для даного проекту.

Допоки ж лідер партії "За життя" Вадим Рабинович продовжує відверто проросійські тези, виступивши з ініціативою відновлення прямого економічного співробітництва між Україною і Росією, а також закликав до відновлення вікових дружніх відносин між країнами. Такий собі відверто проросійський проект, де Вілкул насправді виглядатиме цілком органічно…

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада