Навіщо намісник Лаври вирішив раптово померти?

Прочитав інтерв'ю найбільш скандального ієрарха російського православ'я на нашій території – намісника Свято-Успенської Києво-Печерської лаври митрополита Павла Лебедя 

Лінія захисту проста та незамислувата.

Впродовж 15 хвилин він тричі сказав, що нещодавно був на смертному одрі. І взагалі, він - дуже хвора людина. Логіка просто залізна - він помирає, а силовики разом із Порошенком вирішили вкоротити йому віку.

Другий момент - відбілювання життя в розкоші. Тут Лебідь переплюнув навіть карикатурних попів.

Він заявив, що свій величезний будинок на Печерську він вирішив продати, а гроші, виручені від цієї оборудки - роздасть на "монастирі та дитячі будинки".

Для мене залишається загадкою, а куди ж має витрачати гроші "свята людина", як не на монастирі й сиріт? Правда, тут згадується історія, як намісник Лаври де-факто, вигнав хворих на СНІД із єдиної на той час спеціалізованої лікарні, а в цьому приміщенні вирішив робити богоугодні справи - більш важливі, ніж лікування хворих.

У цілому - все примітивно. Ну, видно, що Лебідь перелякався. І видно, що ніхто з ієрархів не готовий бігти його захищати.

Чому? Колись давно ходила байка, як покійний Володимир Сабодан вирішив Лебедя посунути на перефірію, але не зміг. Двічі собор не мав кворуму, бо емісари Лебедя з пакуночками об'їхали інших ієрархів. Корупція ніколи не посилює віру і згуртованість.

А тому, Лебедю не залишається нічого іншого, як лягти на збереження. Правда, лягти на збереження теж страшно. Навколо стільки шакалів хочуть заполучити Лавру з її мільйонними доходами...

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна