НАТО обіцяє Україні ще більшу підтримку

НАТО обіцяє розширити військову підтримку України з метою захисту її території

Про це заявив новий головнокомандувач Об'єднаними збройними силами НАТО в Європі генерал Тод Уолтерс під час прес-конференції за підсумками засідання військового комітету альянсу, передає Depo.ua з посиланням на телеканал "24".

Уолтерс уточнив, що йдеться про продовження навчання військ та про розширену співпрацю з метою захисту території України.

У свою чергу голова військового комітету НАТО Стюарт Піч заявив, що на полях засідання провів зустріч з колишнім главою Генерального штабу Збройних сил України Віктором Муженком, який був звільнений президентом Володимиром Зеленським 21 травня. За словами Піча, альянс підтвердив екс-главі Генштабу ЗСУ прихильність у подальшій підтримці України в оборонній сфері.

Генерал Військово-повітряних сил США Тод Уолтерс став новим головнокомандуючим НАТО в Європі 3 травня. До цього він був головнокомандувачем ВПС в Європі і Африці.

Нагадаємо, в Організації північноатлантичного договору (НАТО) закликали Російську Федерацію звільнити окупований Крим і припинити підтримку бойовиків на Донбасі.

Голова Військового комітету НАТО головний маршал повітряних сил Стюарт Піч також від імені НАТО вимагає від Росії звільнити українських моряків і кораблі, захоплені у листопаді минулого року поблизу Азовського моря.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна