Насірова викликають у Раду через Шустера

Комітет Верховної Ради з питань свободи слова та інформаційної політики вимагає запросити у Раду голову Державної фіскальної служби Романа Насірова для звіту у справі щодо перевірки ТОВ "Савік Шустер студія"
Depo.Влада
20 квітня 2016 18:39
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення було ухвалене сьогодні під час засідання комітету, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"За результатами розгляду питання Комітет ВР з питань свободи слова та інформаційної політики вважає за доцільне звернутися до Прем'єр-міністра України з приводу ігнорування засідань комітету Насіровим, з приводу ознак можливих порушень законодавства України та тиску на незалежний засіб масової інформації - «Савік Шустер студію». Також комітет ухвалює звернутися до Парубія з пропозицією організувати звіт Насірова в парламенті 22 квітня і прийняти рішення провести слухання в комітеті щодо порушень Державною фіскальною службою і їхніх незаконних рішень щодо ЗМІ", - сказала голова комітету Вікторія Сюмар, оголошуючи рішення.

Як повідомив під час засідання комітету сам Савік Шустер, він вважає перевірку його студії помстою за ефір за участю глави ДФС Насірова.

Нагадаємо, восени 2015 року Державна фіскальна служба почала перевірку діяльності ТОВ "Савік Шустер студія". Згодом Шустер повідомив, що Фіскальна служба склала акт про порушення податкового законодавства на суму понад 13 мільйонів гривень.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада