Мін`юст не виключає звільнення Насірова (ОНОВЛЕНО)

Мін`юст не виключає звільнення голови ДФС Насірова у разі невиконання ним рекомендацій про звільнення чиновників служби за законом про люстрацію
Depo.Влада
21 жовтня 2015 14:00
ФОТО: depo.ua

Про це на брифінгу в Кабінеті міністрів сказала керівник спеціального департаменту Мін'юсту Тетяна Козаченко, передає depo.ua.

За її словами, за результатами перевірки близько 42% вищих чиновників центрального апарату ДФС і 15% керівників місцевих підрозділів підпадають під норми закону і повинні бути негайно звільнені.

Зокрема, голова ДФС повинен звільнити керівників департаментів оподаткування юридичних осіб і фізичних осіб, організації митного контролю та правового департаменту, а також голову ДФС міста Києва Людмилу Демченко, голів митниць в Дніпропетровській, Полтавській, Тернопільській та Кіровоградській областях.

"Керівнику ДФС буде рекомендовано звільнити всіх зазначених осіб відповідно до вимог закону, а відомості щодо них надіслати Міністерству юстиції для включення в єдиний реєстр осіб, щодо яких вжито заборони", - підкреслила Козаченко.

За її словами, за недотримання вимог закону про люстрацію може бути звільнений і голова ДФС Роман Насіров.

"Мінфін, Нацслужба і секретаріат Кабміну поставили питання притягнення Насірова до дисциплінарної відповідальності, яка передбачає, зокрема і звільнення",- заявила Козаченко.

Нагадаємо, уряд доручив голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову звільнити вищих чиновників центрального апарату регіональних підрозділів служби, які підпадають під дію норм закону про люстрацію.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада