Нарешті ми на території України! - перші слова Солошенка й Афанасьєва в літаку

Першими словами звільнених українських політв'язнів Юрія Солошенка і Геннадія Афанасьєва на борту українського військового літака були: "Нарешті ми на території України!"
Depo.Влада
14 червня 2016 16:45
ФОТО: depo.ua

Про це написав у "Фейсбуці" прес-секретар президента України Святослав Цеголко, передає depo.ua.

"Нарешті ми на території України! - перші слова Юрія Солошенка і Геннадія Афанасьєва в українському військовому літаку. Вилітаємо з Москви до Києва", - написав Цеголко, оприлюднивши фото українських звільнених політв'язнів на борту літака.

При цьому він зауважив, що усі подробиці для преси щодо звільнення Солошенка і Афанасьєва повідомлять у прес-службі Адміністрації Президента.

Народний депутат Ірина Геращенко також оприлюднила у соцмережі фото з українцями Юрієм Солошенком і Геннадієм Афанасьєвим.

"Вже в літаку! Всі подробиці цього чудового дня за кілька годин. Юрій Солошенко і Геннадій Афанасьєв вилітають до Києва. Доручення президента виконано. Ще двоє наших українців звільнено. Ми з Цеголко і усіма причетними щасливі!", - зазначила вона.

Фото: www.facebook.com/Святослав Цеголко

Нагадаємо, що сьогодні на літаку Міністерства оборони України мають доставити до Києва засуджених на Росії українців Геннадія Афанасьєва та Юрія Солошенка.

Читайте також: Повернення Солошенка та Афанасьєва в Україну (ХРОНІКА)