Нардепи провалили акт про покарання "злодіїв у законі"

Народні депутати не змогли ухвалити навіть в першому читанні проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо відповідальності для "злодіїв в законі" та за злочини, вчиненні злочинними угрупованнями)"

За відповідне рішення проголосували лише 183 парламентарі, повідомляє depo.ua.

Документом пропонується встановити кримінальну відповідальність для ,,злодіїв в законі” статтею 255 Кримінального кодексу України.

Крім того, засуджених до ув’язнення "злодіїв у законі" пропонується тримати в приміщеннях камерного типу в режимі суворої ізоляції.

Так, в зазначеній займання особою вищого становища в злочинній ієрархії карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років. А дії, передбачені частиною першою статті 255 (створення злочинної організації з метою вчинення тяжкого чи особливо тяжкого злочину), якщо вони вчинені особою, яка займає вище становище в злочинній ієрархії – караються позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі”.

Крім того, законопроектом передбачається формалізувати поняття "злодій у законі".

"Особою, яка займає вище становище в злочинній ієрархії ("злодій в законі") є особа, яка відповідно до визначених у злочинному світі (злочинному середовищі) спеціальних правил поведінки, в будь-яких формах організовує та/або керує злодійським світом (користується авторитетом у членів злодійського світу, надає їм завдання/доручення, що сприяють досягненню цілей злочинного миру, організовує злодійські розбори, бере участь у зібранні (сходці) "злодіїв в законі" тощо).

Взагалі не голосували  за цей законопроект "Опозиційний блок" і  Радикальна партія. Його навіть не повернуто на доопрацювання авторам, законопроект повністю відхилений. 

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад

'); } else { document.write("
<\/div>"); var wrapper = document.getElementById('footer_widget_wrap'); wrapper.style.display ='block'; wrapper.addEventListener('click', function (e) { var url, target = e.target, dtitle, ddescr, durl, dimg; if ( target.tagName.toLowerCase() === 'i' ){ target = target.parentElement; } if ( !target.classList.contains( 'wcont' ) ) return; dtitle = document.querySelector('meta[property="og:title"]').getAttribute('content'), ddescr = document.querySelector('meta[property="og:description"]').getAttribute('content'), durl = document.querySelector('meta[property="og:url"]').getAttribute('content'); dimg = document.querySelector('meta[property="og:image"]').getAttribute('content'); if ( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_fb' ) { url = 'https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?src=sp&u=' + durl; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_tw' ) { url = 'https://twitter.com/intent/tweet?url=' + durl + '&text=' + ddescr; } else if( target.getAttribute('id') === 'footer_widget_wrap_gp' ) { url = 'https://plus.google.com/share?url=' + durl; } window.open(url); }); }