Нардеп назвав найбільші проблеми сьогодення, які спостерігаються в Україні

Найбільші проблеми, які спостерігаються в Україні через три роки після початку Революції гідності - це корупція та притягнення до відповідальності осіб, причетних до злочинів режиму Віктора Януковича
Depo.Влада
22 листопада 2016 00:03
ФОТО: depo.ua

Таку думку у "Вечірньому праймі" висловив нардеп Вадим Денисенко, передає Depo.ua.

"Найбільша проблема, яка існує на сьогоднішній момент – це проблема корупції і посадки людей, причетних до "оточення" Януковича. В даному випадку з приходом Луценка ми дійсно можемо говорити, що відбулися тектонічні зрушення в Генпрокуратурі і те, що зараз на фінішну пряму виходять справи Майдану, те, що сьогодні в Гаазі багато про що домовився Юрій Луценко – вселяє в мене велику надію", - зазначив він.

"Потрібно розуміти, що парламент протягом останніх двох років дійсно прийняв низку ключових законів по боротьбі з корупцією, у нас прийнято найбільш жорстке антикорупційне законодавство України і якщо ми зараз почнемо реалізовувати в життя, повірте, через 3-4 роки це буде одна з найменш корупційних країн в Європі", - підкреслив Денисенко.

Він додав, що за час, що минув з початку Евромайдану вдалося розпочати масштабний ремонт доріг у країні, а також реформу децентралізації.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада